2000 Yılında İSTANBUL/Pendik’te Kurulan Firmamız Gerekli Ar-Ge Çalışmalarından Sonra 2001 Yılından İtibaren Geri Dönüşüm Sektöründe Faaliyet Göstermeye Başlamıştır.

Firmamız Tecrübeli ve Sahada Tam Kadro Çalışan Ekibi İle İSTANBUL ve birçok ilde Başarıyla Faaliyet Göstermektedir.

Yaklaşık 19 Yıldır uzman kadrosu ile Yaptığı Her İşi Başarıyla Sonlandıran EMREMETAL GDS. Olarak Adım Adım Başarılarımızı Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız. Buda Bizim İşimizde Siz Değerli Müşterilerimize Ne kadar Ciddi ve Dürüstlükten Ödün Vermeyen Bir Firma Olduğumuzu Göstermektedir.

İSTANBUL ili ve diğer birçok ilde toplanan hurdalarınız değerinde işlem görmektedir. EMREMETAL GDS İSTANBUL/ (Anadolu Yakası) ve İSTANBUL ( Avrupa Yakası ) Şubeleriyle Tam araç ve Belgeleriyle Siz Değerli Müşterilerimize hurda sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizimle çalışma hususunda göstereceğiniz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Güçlü kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye standartlarına uygun olarak en iyi fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam sağlayarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın sürekli aktif bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve istanbul bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. EmreMetal GDS firması olarak bizler kendi sektörümüzde işini iyi yapan ekonomiye katkı sağlayan, ülkemiz sanayisinin ihtiyaç duyduğu hammaddeyi çöp yerine geri dönüşüm sayesinde tedarik etmeyi, ve tüm bunların yanında çöp olarak sınıflandırılmış atık ve hurdaların çevreye vereceği zararı bertaraf etme amacıyla işimize saygı duyarak yapıyoruz.

Call Now ButtonAra