Yüksek tonajlı hurdalarınız ve Emre Metal GDS

Hurdacılık sektöründe en önemli hizmetlerimizden biri de hızlı ve doğru ölçümler yapmaktır. Yüksek tonajlı hurdalarınızı dahi kısa süre içinde doğru bir şekilde ölçüyoruz. Ölçüm işlemlerin tamamında şeffaflık adına sizleri de sürece dahil ediyoruz. Öncelikle araçlarımız boş halde tartılıyor. Daha sonra yükleme işi yapıldıktan sonra sizinle birlikte tekrar araçları tartıyoruz ve hurda alımı işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Sarı Hurda Alımı: Bakır ve çinko madeninin bir arada karıştırılmasından elde edilen sarı pirinç birçok alanda kullanılmaktadır. Pirinç alaşımının türü ve işlevine göre değişen değerlerde sarı hurda alımı da yapıyoruz.

Pendik İnşaat Hurdası Alımı: Binalarda yıkımdan önce çıkarılan malzemelere inşaat hurdası adı veriliyor. Binalarınızda çelik kapı, ahşap kapı, pencere, balkon demiri, bahçe çiti, bahçe kapısı, tavan gibi tüm inşaat malzemelerine ait hurdaları alıyoruz.

Kaynarca Krom Hurda Alımı: Krom dayanıklı ve sert yapısıyla birçok alanda ihtiyaç duyulan bir madendir. Fabrika, yemekhane, endüstriyel tesis gibi alanlarda uzun kullanıma bağlı olarak yıpranan ve hurda değerine düşen yüksek tonajlı krom hurdalarınızı da değerinde alıyoruz.

Kartal Hurda Tel Alımı: İnşaat ve demircilik alanında kullanılan teller alüminyum, bakır, çelik gibi birçok malzemeden üretilmektedir. Her türlü malzemeden üretilen tel hurdalarınızı alıyor ve yeniden kullanıma kazandırıyoruz.

Gebze Çinko Hurda Alımı: Genel olarak otomotiv ve endüstriyel alanda yoğun olarak kullanılan tüm çinkolarınızı Sakarya hurdacılık olarak değerinde alıyoruz. Elinizdeki tüm çinko hurdaları alarak yeniden geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Ümraniye Kurşun Hurda Alımı: Kurşun kolay işlenebilir ve hemen çıkarılabilir yapısıyla birçok alanda kullanılan bir madendir. Ancak bu madenin çıkarılması pahalıdır. Bu yüzden elinizdeki yüksek tonajlı kurşun hurdaları değerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.